O firmie

 

Universal Display Solutions

Od wieków człowiekowi  przyświeca idea tworzenia piękna. To pragnienie będące  wyrazem wewnętrznych przeżyć  i wyobrażeń znajduje  swoje spełnienie w sztuce tworzenia dającej odczucie szczęścia własnej drogi.
Indywidualizm, profesjonalizm i perfekcjonizm są cechami ludzi wybitnych. A kiedy kilku z nich stanie  na przeciwko siebie i połączy ich wspólna idea  to efektem ich pracy będą Dzieła Wielkie. Naszą firmę tworzą właśnie tacy ludzie.  Wizjonerzy z domieszką realizmu. To oni wyznaczają trendy w tworzeniu standów z tektury i kartonu.
Przy nieustannym wsparciu i pasji rodziny właścicieli z małej introligatorni firma przekształciła się w nowoczesny zakład produkcyjny. 12 000 m² powierzchni produkcyjnej umożliwia podejmowanie najśmielszych zadań i bezpieczną ich realizację. Nowoczesność parku maszynowego i procesy zarządzania zasobami ludzkimi plasują firmę UDS w gronie liderów uznawanych przez znane marki oraz wymagających odbiorców.
Szerokie inwestycje minionych lat procentują powszechnym uznaniem oraz rozpoznawalnością w grupie producentów materiałów POS. Są też gwarancją produkcji najwyższej jakości wyrobów oraz profesjonalnej obsługi. Nieustannie doskonalone procesy pomagają w eliminowaniu słabych punktów i niedociągnięć. Aby sprostać wymaganiom rynku  firma pozyskuje kolejne certyfikaty norm ISO.